Naruto-rp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto-rp

süper bir yer

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gölgeler

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
kakashi

kakashi

Gölgeler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gölgeler   Gölgeler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 4:47 pm

out : bunun örneği var yondaime de yapmış bunu ayrıca seni kontrol etmedim senin için senaryo kapısı bıraktım ama anlayana bön bön bön.sadece bön.
Uchiha İ
Misafir

Gölgeler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gölgeler   Gölgeler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 4:51 pm

rp out:senaryo kapısı bırakmadın direk köpek beni ıssırdı ve diğerleride bana saldırdı bunda bir kapı mı var şimdi bende şöle yazıyorum al sana kapının kralı...rp yapmayı bilmediğin çok anlaşılıyo sadece izlemişsin animeleri

İtachi köpekleri katon saldırısıyla yaktı ve hepsini üzerinden fırlattı daha sonra kakashiye Mangekyou Sharingan yaptı ve kurtulması da oldukça zordu
Yondaime

Yondaime

Gölgeler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gölgeler   Gölgeler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 4:51 pm

-çık bakalım ortaya

out: berkerde bi yanlış yok bu saldırıdan kimse kurtulamaz işi bil abi öğren biraz anime izle ya Wink Exclamation
http://www.narutorp.tr.cx/
Uchiha İ
Misafir

Gölgeler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gölgeler   Gölgeler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 4:53 pm

rp out: saldırıları doğru ama beni kontrol etmiş köpekler üstüme atlıyo ve beni ıssırıyo daha ne yapsın adam
Yondaime

Yondaime

Gölgeler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gölgeler   Gölgeler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 4:53 pm

Mangekyou Sharingan yaparken o anda Spinning Cutter yaptı yondaime
http://www.narutorp.tr.cx/
kakashi

kakashi

Gölgeler - Sayfa 2 Empty

abi sen orda itachisin sasuke değil.akatsuki üyesi nin dog dan kurtulamicakmı .chidori nagashi yapardın köpekler uçardı ama iş işten geçti.ben sana orda süper kapı bıraktım.ama dediğim gibi anlayana hadi başka kapıya.
Uchiha İ
Misafir

Gölgeler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gölgeler   Gölgeler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 4:57 pm

akatsuki lideriyim üyesi değil bende sana mangekyou yaptım öldün hemde bir çok kapı bırakmıştım hay aksi
kakashi

kakashi

Gölgeler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gölgeler   Gölgeler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 4:58 pm

liderimi nasıl lideri(geyiğide kesss!!)
Uchiha İ
Misafir

Gölgeler - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gölgeler   Gölgeler - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 26, 2007 5:02 pm

ya neyse biraz anime izleyin kakashi biraz bilgiliye benziyoda rp kurallarını bilmiyo kimse her neyse benide bir zahmet siliverin siteden

Gölgeler
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2